COSIGN aliuminio profiliai

CoSign anoduoto aliuminio profiliai – tai pranašiausia informacinė – orientacinė sistema, tinkanti naudoti interjere ir eksterjere. Ji susideda iš pastovių ir keičiamų aliuminio tekstinių profilių.

CoSign vidaus sistema yra lengvai surenkama ir pakabinama, galima tarpusavyje derinti skirtingo tipo profilius. CoSign aliuminio profiliai yra lengvai pakeičiami, tekstinę informaciją galima naudoti iš abiejų profilių pusių. Ši sistema suteikia galimybes sukurti įvairiausių tipų informacines, paaiškinamąsias, orientacines lenteles. Ji plačiai naudojama informacinių lentų, kabinetų identifikavimo lentelių, nuorodų, eismo tvarkaraščių gamybai įvairiose įstaigose ir organizacijose: įmonėse, prekybos centruose, poliklinikose, viešbučiuose, viešojo transporto stotyse ir pan.

CoSign lauko sistema yra suprojektuota eksterjero stovų bei stendų gamybai. Gali būti kaip vienas stendas, arba visa lauko nuorodų sistema. Pilonai su Cosign profiliais gali būti pašviesti su liuminescencinėmis lempomis arba LED moduliais.

COSIGN aliuminio profilių katalogas.pdf